Instytut Nowych Technologii - nowe technologie, konferencje, projekty & eventy
      szukaj nas na

Newsletter

Nowe technologie w biznesie

Instytut jest organizatorem dorocznego konkursu dla Firm w zakresie innowacji i nowych technologii "Lider Nowoczesnych Technologii 2014"

Konferencje i warsztaty

Instytut realizuje cykliczne konferencje z tematyki: Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, Elektronicznego Urzedu czy Biznesu i Nauki. Ponadto organizuje warsztaty i szkolenia, wiecej >>>

Projekty Unijne i biznesowe

Instytut jest realizatorem licznych projektow unijnych, jak rowniez biznesowych,
m.in. FIClub Klub Inwestora Zagranicznego.

Study Tours & Events

Organizujemy wyjazdy studyjne do Brukseli w ramach Sustainable Energy Week (marzec), Open Days (Europejski Tydzien Regionow I Miast - pazdziernik) oraz Restructuring Forum (grudzien).

II edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach

Instytut Nowych Technologii w Łodzi ma zaszczyt zaprosić uczniów oraz nauczycieli szkół ponadpodstawowych z terenu całej Polski do udziału w II edycji ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach. 
Data: 2017-12-13

Międzynarodowa konferencja pt. „European Everyday of Sport” w Sofii, Bułgaria

W ubiegłym tygodniu, w dniach 29 i 30 września 2017 roku, w siedzibie House of Europe w Sofii w Bułgarii, odbyła się międzynarodowa konferencja pt. „European Everyday of Sport”. Wydarzenie było ostatnią fazą projektu Erasmus+ (572647-EPP-1-2016-1-BG-SPO-SCP) o tej samej nazwie, który ma na celu promowanie Europejskiego Tygodnia Sportu wśród obywateli europejskich, ze szczególnym uwzględnieniem ludzi młodych. W dwudniowej konferencji uczestniczyło ponad 120 ekspertów z dziedziny sportu, edukacji, zdrowia i młodzieży z 11 różnych krajów.
Data: 2017-10-06

Dzień Otwarty Eurodesk Łódź w ramach Time to Move 2017!

Zapraszamy na Dzień Otwarty Eurodesk Łódź w ramach Time to Move już w najbliższy piątek - 6 października. Porozmawiamy o mobilnościach! Wolontariacie, studiach i pracy! Jeśli chcesz wyjechać i masz w związku ...
Data: 2017-10-02

Konkurs na prezentację multimedialną dotyczącą działalność Twojej organizacji!

Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii serdecznie zaprasza wszystkie NGO z województwa łódzkiego do udziału w konkursie realizowanym w ramach projektu NEW/TECH/ORG.
Data: 2017-08-22

Spotkanie informacyjne Erasmus+ Młodzież w województwie łódzkim 11.09.2015 oraz 18.09.2015

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym Erasmus+ Młodzieży w województwie łódzkim!
poprzednia [1] 2 następna
9 newtechorg
10 cyber violence1
11 EEoS
3 logo tak
4 graf
7 Olimpiada
8 Konkurs INT
1 Akademia Seniora
5 Punkt Konsultacyjny
6 You Must