Instytut Nowych Technologii - nowe technologie, konferencje, projekty & eventy
      szukaj nas na

Newsletter

Nowe technologie w biznesie

Instytut jest organizatorem dorocznego konkursu dla Firm w zakresie innowacji i nowych technologii "Lider Nowoczesnych Technologii 2014"

Konferencje i warsztaty

Instytut realizuje cykliczne konferencje z tematyki: Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, Elektronicznego Urzedu czy Biznesu i Nauki. Ponadto organizuje warsztaty i szkolenia, wiecej >>>

Projekty Unijne i biznesowe

Instytut jest realizatorem licznych projektow unijnych, jak rowniez biznesowych,
m.in. FIClub Klub Inwestora Zagranicznego.

Study Tours & Events

Organizujemy wyjazdy studyjne do Brukseli w ramach Sustainable Energy Week (marzec), Open Days (Europejski Tydzien Regionow I Miast - pazdziernik) oraz Restructuring Forum (grudzien).

Spotkanie infromacyjne 3 sektorów programu Erasmus+

Termin składania wniosków w programie Erasmus+ zbliża się wielkimi krokami, zapraszamy więc na spotkanie informacyjne 4.01.2017, na którym dowiecie się Państwo wszytskich niezbędnych informacji o aplikowaniu w programie.
Data: 2016-12-28

Ostatnie w tym roku spotkania informacyjne Erasmus+ Młodzież

Zapraszamy na dwa ostatnie spotkania informacyjne dotyczące programu Erasmus+ Młodzież, które odbędą się w Piotrkowie Trybunalskim w listopadzie 2016:n 18 i 25.
Data: 2016-10-27

Konkurs na zdjęcie promujące mobilność "Time to move"!

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie organizowanym przez Regionalny Punkt Informacyjny Eurodesk Łódź! Działanie jest realizowane w związku z trwającą przez cały październik kampanią Time to Move, organizowaną przez sieć Eurodesk – przy wsparciu programu Erasmus+.
Data: 2016-10-10

Zapraszamy na Dni Otwarte w Eurodesk Łódź!

Chcesz zdobyć informacje na temat pracy, studiów czy wolontariatu w innych krajach Europy? Zapraszamy 4 i 5 października na Dni Otwarte w Eurodesk Łódź organizowane w ramach kampanii Time to Move.
Data: 2016-09-29

Spotkanie informacyjne Erasmus+ Młodzież w województwie łódzkim 11.09.2015 oraz 18.09.2015

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym Erasmus+ Młodzieży w województwie łódzkim!
poprzednia [1] 2 następna
Korupcja Wszystko Tracimy
Punkt Konsultacyjny Programu Erazmus
Realizujemy projekt ERSAMUS+ Mobilność edukacyjna
LNT2014
Akademia seniora
Punkt Konsultacyjny Eurodesk Polska
you must

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_958dc01f5b945377a4b530ffaffd9867, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0