Instytut Nowych Technologii - nowe technologie, konferencje, projekty & eventy
      szukaj nas na

Newsletter

Nowe technologie w biznesie

Instytut jest organizatorem dorocznego konkursu dla Firm w zakresie innowacji i nowych technologii "Lider Nowoczesnych Technologii 2014"

Konferencje i warsztaty

Instytut realizuje cykliczne konferencje z tematyki: Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, Elektronicznego Urzedu czy Biznesu i Nauki. Ponadto organizuje warsztaty i szkolenia, wiecej >>>

Projekty Unijne i biznesowe

Instytut jest realizatorem licznych projektow unijnych, jak rowniez biznesowych,
m.in. FIClub Klub Inwestora Zagranicznego.

Study Tours & Events

Organizujemy wyjazdy studyjne do Brukseli w ramach Sustainable Energy Week (marzec), Open Days (Europejski Tydzien Regionow I Miast - pazdziernik) oraz Restructuring Forum (grudzien).

Konferencja "Let’s Say No To Cyber Violence”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji wieńczącej międzynarodowy projekt „CyberViolence”, koordynowany przez Instytut Nowych Technologii w Łodzi przy wsparciu finansowym programu Erasmus+. Współorganizatorem wydarzenia jest Społeczna Akademia Nauk w Łodzi.

Kiedy: 7 lutego 2019

Miejsce: SAN, ulica Kilińskiego 98, Łódź

Konferencja skierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i rodziców, nauczycieli. Jej celem jest przybliżenie problemu cyberprzemocy z jakim zmaga się dziś młodzież. Jak rozpoznać, że dane działanie mieści się w zakresie cyberprzemocy? Czy ja lub moje dziecko jesteśmy narażeni na cyberprzemoc? Jak rozpoznać, że nas ten problem dotknął? Jak się bronić? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas konferencji „Let’s Say No To Cyber Violence” realizowanej w ramach projektu „CyberViolence” o numerze referencyjnym 2016-3-PL01-KA205-035361 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału w konferencji.

 

Kto może uczestniczyć w konferencji? Każdy! Jak można to zrobić? Poprzez wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego: http://bit.ly/konferencja_NoToCyberViolence

Data: 2019-01-24
Senior NewTech
EPM
9 newtechorg
10 cyber violence1
11 EEoS
3 logo tak
4 graf
7 Olimpiada
8 Konkurs INT
1 Akademia Seniora
5 Punkt Konsultacyjny
6 You Must