Instytut Nowych Technologii - nowe technologie, konferencje, projekty & eventy
      szukaj nas na

Newsletter

Nowe technologie w biznesie

Instytut jest organizatorem dorocznego konkursu dla Firm w zakresie innowacji i nowych technologii "Lider Nowoczesnych Technologii 2014"

Konferencje i warsztaty

Instytut realizuje cykliczne konferencje z tematyki: Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, Elektronicznego Urzedu czy Biznesu i Nauki. Ponadto organizuje warsztaty i szkolenia, wiecej >>>

Projekty Unijne i biznesowe

Instytut jest realizatorem licznych projektow unijnych, jak rowniez biznesowych,
m.in. FIClub Klub Inwestora Zagranicznego.

Study Tours & Events

Organizujemy wyjazdy studyjne do Brukseli w ramach Sustainable Energy Week (marzec), Open Days (Europejski Tydzien Regionow I Miast - pazdziernik) oraz Restructuring Forum (grudzien).

Projekty

Instytut realizuje projekty o charakterze biznesowym i społecznym. Główne grupy odbiorców to: przedsiebiorcy, pracownicy firm, młodzież, studenci i inni.  Projekty biznesowe to: konferencje, promocja przedsiębiorczości i nowych technologii, szkolenia, seminaria i spotkania. Projkety społeczne i edukacyjne dotyczą wiedzy i umiejętności związanych z funcjonowaniem w biznesie, aktywiazacją zawodową i społeczną. Kluczowe projekty to Olimpiada dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych oraz realizowane w ramach funduszy unijnych projekty o charakterze społecznym.
Senior NewTech
EPM
9 newtechorg
10 cyber violence1
11 EEoS
3 logo tak
4 graf
7 Olimpiada
8 Konkurs INT
1 Akademia Seniora
5 Punkt Konsultacyjny
6 You Must