Menu Zamknij

Minigrant dla Radości Najmłodszych: Wyjątkowe spotkanie Wolontariuszy z Przedszkolakami

W październiku mieliśmy przyjemność ogłosić, że przyznaliśmy cztery minigranty naszym niezastąpionym Wolontariuszom i Wolontariuszkom na realizację ich wyjątkowych projektów!  

Jednym z tych niezwykłych inicjatyw było zorganizowanie zabawy dla przedszkolaków z Przedszkola nr 218 w Łodzi.

Szczegóły wspólnej zabawy dostępne są na stronie internetowej Przedszkola: https://pm218lodz.wikom.pl/wpis/prezent-od-instytutu-nowych-technologii

Dziękujemy serdecznie naszym Wolontariuszkom za ich niesamowitą pasję i inspirujący wkład w stworzenie niezapomnianej atmosfery podczas wspólnej zabawy.

Wielkie podziękowania kierujemy również w stronę całego Przedszkola, a przede wszystkim kierujemy serdeczne słowa do dzieci – dziękujemy za Waszą otwartość i entuzjazm, które uczyniły tę wspólną zabawę wyjątkową!

Minigranty stanowią jedno z działań w projekcie pn. „Wolontariat – Siłą Napędową Zrównoważonego Rozwoju Społeczności”, współfinansowanym z dotacji NIW-CRSO w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego i realizowanego przez Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii w terminie 01.09.2023-31.08.2026.