Menu Zamknij

Minigrant dla Społeczności Lokalnej – Grając razem w Dobro!

Jesteśmy pełni radości, dzieląc się kolejnym sukcesem naszych minigrantów! Ostatnia inicjatywa przyniosła nie tylko uśmiechy, ale również wzbogaciła przestrzeń edukacyjną otwartą dla Osób w wieku senioralnym w Centrum Aktywności Lokalnej przy ulicy Pomorskiej 11 w Łodzi.

Dzięki zaangażowaniu i pomysłowości naszych Wolontariuszy i Wolontariusze, przekazali oni zestaw gier, które mają za zadanie stworzyć nowe możliwości zarówno edukacyjne jak i rozrywkowe dla tego miejsca. Inicjatywa zrodziła się z troski o dobro Seniorów i ich aktywność społeczną, ponieważ zaangażowanie się w udział w gra zespołowych jak gra w Bingo czy gry planszowe stanowią cenną okazję do nawiązywania nowych relacji.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wolontariuszom, którzy zgłosili ten projekt. To właśnie ich zaangażowanie i wrażliwość na potrzeby lokalnej społeczności sprawiły, że społeczność  Centrum Aktywności Lokalnej otrzymała dodatkową szansę na wspólne spędzanie czasu, by rozwijać się intelektualnie i towarzysko.

Dziękujemy za Waszą inicjatywę i gotowość do działania na rzecz innych. To ważny projekt, ponieważ wpływa na zacieśnianie więzi w społeczności.

Minigranty stanowią jedno z działań w projekcie pn. „Wolontariat – Siłą Napędową Zrównoważonego Rozwoju Społeczności”, współfinansowanym z dotacji NIW-CRSO w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego i realizowanego przez Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii w terminie 01.09.2023-31.08.2026.