Menu Zamknij

Podsumowanie projektu Run Forest Run: Dążymy do czystego środowiska!

Projekt „Run Forest Run” nr referencyjny 2021-2-PL01-KA210-YOU-000051306 współfinansowany przez Unię Europejską.

Drodzy uczestnicy projektu Run Forest Run oraz wszyscy entuzjaści ekologii! Chcielibyśmy podzielić się z Wami niezwykłymi efektami naszej wspólnej pracy. Ten projekt był pełen inspiracji i niesamowitej energii, a teraz nadszedł czas, aby podsumować jego osiągnięcia.

Podczas naszych warsztatów, które obejmowały takie tematy jak sztuka ponownego używania codziennych przedmiotów, domowe receptury kosmetyczne, mikstury chemii domowej oraz strategie dla przedmiotów codziennego użytku (reduce, reuse, recycle), zdobyliśmy nie tylko cenną wiedzę, ale również przełomową świadomość ekologiczną. 

Chcemy podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i pasję, jaką wniesiono do każdej sesji warsztatowej. Wasze pomysły, kreatywność i determinacja były niezwykłe! Razem stworzyliśmy nie tylko innowacyjne receptury kosmetyczne oparte na naturalnych składnikach, ale także odkryliśmy sekrety mikstur chemii domowej, które wprowadzają zmiany na lepsze w naszym codziennym życiu. A przede wszystkim nauczyliśmy się, jak redukować, ponownie używać i poddawać recyklingowi przedmioty, aby tworzyć pozytywny wpływ na nasze środowisko. 

Dziękujemy naszym zagranicznym partnerom Best-Seller z Serbii oraz Youth Europe Service z Włoch za owocną współpracę. 

Jednak nasze osiągnięcia nie kończą się tutaj! Mamy przyjemność poinformować, że w ramach projektu stworzyliśmy dwie niezwykłe publikacje, które pomogą Wam kontynuować swoją ekologiczną podróż. Pierwsza z nich to publikacja „Chcemy czystego środowiska”, która zawiera praktyczne wskazówki, inspirujące historie i głęboką wiedzę na temat zrównoważonego stylu życia. To niezastąpione źródło informacji dla tych, którzy chcą podejmować odpowiedzialne wybory na co dzień. 

Drugą naszą propozycją jest gra planszowa „Gra ekologiczna: Przekonaj mnie”, która pozwoli Wam zgłębić temat ekologii w sposób interaktywny i zabawny. To doskonała okazja, aby zarazić swoich przyjaciół i rodzinę pasją do ochrony środowiska, rozmawiać o ważnych kwestiach i podejmować wspólne decyzje, które mają wpływ na naszą planetę. 

Obie publikacje są teraz dostępne, abyście mogli kontynuować swoją ekologiczną przygodę po zakończeniu projektu. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę, więc zachęcamy do zapoznania się z nimi i zgłębiania tematów, które były dla nas ważne przez cały ten czas.

Dziękujemy za śledzenie efektów naszego projektu. 

Cieszmy się, że możemy być dla Was inspiracją do proekologicznych działań, aby dokonywać świadomych wyborów wpływających na naszą wspólną przyszłość. 

Razem możemy osiągnąć naprawdę dużo!

Zapoznaj się z naszymi rezultatami, są dostępne w języku polskim jak i angielskim.

1-BEST

Zdjęcie 1 z 3

Projekt „Run Forest Run” nr referencyjny 2021-2-PL01-KA210-YOU-000051306 współfinansowany przez Unię Europejską.