Menu Zamknij

Twoja przyszłość zależy od Ciebie!

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów? A może właśnie otrzymałeś dyplom ukończenia szkoły wyższej i nie wiesz co dalej? Potrzebujesz przerwy w nauce?


„Twoja przyszłość zależy od Ciebie!” jest najnowszym projektem Stowarzyszenia Instytut Nowych Technologii. Poprzez działania w nim zawarte pokażemy, że gap year może być nie tylko odpoczynkiem pomiędzy liceum a studiami, ale także czasem na podjęcie poważnych decyzji, realizowanie swoich pasji i tanie podróżowanie (a nawet za darmo w ramach wolontariatu czy programów takich jak Erasmus).

Czas trwania: 01.07.2022 – 30.06.2023

Planujemy zorganizować spotkania z podróżnikami, osobami, które zdecydowały się na gap year, z psychologiem, sesje Q&A z uczestnikami. Dowiecie się, jak można niedrogo i bezpiecznie podróżować, a także jak znaleźć projekty i wiarygodne organizacje w kraju i za granicą, w których można poznać ciekawych ludzi, pracować na rzecz potrzebujących czy doskonalić własne umiejętności.


Obserwuj nasze działania na FB: https://www.facebook.com/TwojaPrzyszloscUE

Sukcesywnie pracujemy nad broszurą z podsumowaniem informacji zdobytych i przekazanych uczestnikom podczas realizacji projektu. Zapraszamy do zapoznania się! 🙂

  1. Gdzie znaleźć ofertę wolontariatu dla siebie?
  2. Prawa i obowiązki wolontariusza
  3. Jak zweryfikować organizację wysyłającą na wolontariat?

Projekt „Twoja przyszłość zależy od Ciebie!” jest finansowany ze środków budżetu Unii Europejskiej w ramach programu Europejski Korpus Solidarności.