Menu Zamknij

Społecznie Odpowiedzialne NGO – pierwsze szkolenia już trwają!

Projekt Społecznie Odpowiedzialne NGO to wsparcie merytoryczne dla organizacji, które chcą stać się SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNE!

Chociaż tematyka wydaje się nie być prosta i obfituje w wiele nowych pojęć i stwierdzeń, o których łatwo zapomnieć podczas realizowania działań statutowych, widzimy, że coraz więcej organizacji chce się na nią otworzyć.
Podczas rozważania, czy warto wdrażać normy ISO 26000 oraz pozostałe zasady CSR w funkcjonowanie organizacji warto przemyśleć, jakie korzyści mogą z tego płynąć!

Już teraz, częściej podczas pozyskiwania funduszy to właśnie takie kwestie stają się istotne. To czy organizacja dba należycie o swoich pracowników i wolontariuszy, o relacje z interesariuszami, przejrzystość i komplementarność działań, klarowny system rozliczeń, podejście ekologiczne. Są to kwestie istotne dla naszych wspólnych partnerów, sponsorów, darczyńców, ale również coraz częściej pojawiają się te kwestie w ocenach naszych ofert, które przygotowujemy w celu pozyskiwania funduszy publicznych.
Warto o tym pamiętać i dbać o rozwój swojej organizacji!

Podczas wdrażania zasad CSR oraz Normy ISO 26000 organizacje mogą jedynie zyskać!

Czy naprawdę warto?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie pytania i zaoferujemy plan szkoleniowy!

Nasz projekt to szkolenia, doradztwa, wsparcia merytoryczne, pełen zestaw materiałów edukacyjnych oraz… GRUPA WSPARCIA dla organizacji podejmujących się tego nowego wyzwania!

Dołącz do SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNYCH NGO!

Facebook: https://www.facebook.com/SpolecznieOdpowiedzialneNGO/
Grupa wsparcia: https://www.facebook.com/groups/835395844183255